Nepozdávajú sa vám externé batérie pre iPhone? Vyskúšajte magnetický MagicMount

Batériového príslušenstva pre iPhone je dnes na trhu neúrekom, no keď sa nechcete uchýliť k veľkým (a často aj škaredým) obalom so vstavanou batériou, musíte si zadovážiť externú batériu, ktorá sa však zase napája cez kábel a so zariadením sa tak ťažko pracuje.

Nový battery pack od firmy Scosche sa snaží priniesť zlatú strednú cestu a so svojim MagicMount predstavuje elegantné riešenie tohto problému. Táto externá power banka sa totiž na zadnú stranu telefónu pripája magneticky, čo umožňuje oveľa jednoduchšiu manipuláciu a prenášanie. Kompaktný MagicMount dosahuje kapacity 4000 mAh, čo vystačí približne na dve nabitia iPhonu 6s, alebo jedno plné nabitie iPhonu 6s Plus.

Accessories_Lightning_SpaceGray_1_487

V balení dostanete okrem Lightning kábla taktiež univerzálnejšie micro USB, čo znamená, že si pomocou batérie nabijete aj Android telefóny, či iné zariadenia. Samotná batéria sa pripája pomocou magnetickej pásky, ktorú si nalepíte na zadok telefónu. MagicMount si môžete zakúpiť na stránkach výrobcu za 59 dolárov. V ponuke je pritom pätica farieb – čierna, šedá, strieborná, zlatá a ružová.

Scosche-MagicMount-PowerBank-Portable-Battery-image-3-630x420

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Gmail, Netflix, LinkedIn: Unikli 3 miliardy užívateľských údajov

Gmail, Netflix či LinkedIn. Jeden z najväčších kyberútokov súčasnosti si so sebou odniesol citlivé údaje takmer 3 miliárd prihlasovacích emailov a hesiel. Užívateľom sa odporúča okamžitá zmena hesla, prípadne zapnutie ďalších bezpečnostných prvkov, ako je napríklad dvojzložkové overenie (2FA).
pokračovanie článku

Koniec iPhone 12 mini na dohľad?

Nová analýza od J. P. Morgan očakáva, že Apple môže čoskoro zastaviť výrobu najmenšieho modelu z poslednej generácie svojho smartfónu. Dôvod príliš neprekvapí.
pokračovanie článku

Vyšiel watchOS 7.3

Okrem aktualizácií iOS a iPadOS Apple vydal aj novú verziu systému pre smart hodinky.