Boli zverejnené nové 3D náčrty iPhonu 7

Keďže už ostávajú menej ako tri mesiace než spoločnosť Apple uvedie na trh nový smartfón s názvom iPhone 7 a iPhone 7 Plus, internetom sa šíri mnoho detailných nákresov a konceptov tohto zariadenia.

iPhone-7-CAD-2

Najnovšie náčrty z rúk CAD, zdieľané na čínskych sociálnych médiách a francúzskych stránkach NWE ponúkajú bližší pohľad na možný dizajn nového iPhonu a zobrazujú detailne všetky nové vlastnosti, ktoré by mal podľa informácií mať. Avšak doposiaľ sa na internete objavilo mnoho 3D náčrtov, ktoré nám ukazovali dizajnovo rovnaký produkt ako je iPhone 6s s rozdielom chýbajúceho 3,5mm vstupu na slúchadlá, odstránenými anténovými pásikmi a dvojitou kamerou pre 5,5-inch model. Nižšie uvedené náčrty zobrazujú väčšie výrezy na reproduktory, ktoré nahrádzajú a využívajú priestor predtým určený na 3,5mm vstup. Tým pádom je aj možné, že ak by iPhone 7 nemal vstup na slúchadlá, informácie o použití sterea v iPhone by boli pravdivé.

iPhone-7-CAD-1

Na spodnej časti zariadenia si všimneme už známy Lightning konektor, ktorý by sa mal stať all-in-one vstupom pre slúchadlá, nabíjanie a rôzne príslušenstvo. Na bočnej strane je klasicky výrez na SIM kartu. Podľa niektorých nie veľmi dôveryhodných zdrojov sme mali očakávať iPhone podporujúci technológiu Dual SIM. Okrem týchto nových vlastností bude iPhone takmer rovnaký ako iPhone 6s. Power Button sa bude nachádzať na jednej strane zariadenia a bude mať tvar tabletky, na druhej bude opäť prepínač tichého módu a ovládanie hlasitosti. Dvojitý LED blesk nebude taktiež chýbať no a mikrofón bude v spodnej časti telefónu a pri zadnej kamere.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť