Marketingový manažér pre iStores APR WESTech, spol. s r.o. – pracovná ponuka

Miesto práce:
Stará Vajnorská 17, Bratislava

Druh pracovného pomeru:
plný úväzok, živnosť

Termín nástupu:
ihneď, dohodou

Ponúkaný plat (brutto):
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovné úlohy sa týkajú 3 oblastí:

KAMPANE:

  • Nastavenie komunikačnej stratégie
  • Tvorba textov (kampane, sociálne siete, web)
  • Príprava materiálov pre kampane
    1. (digitál) – bannery, kiosky v centrách atď.
    2. (tlač) – Reklama v tlači, CLV, billboardy, letáky, katalógy a iné,
  • Prebiehajúce kampane – monitoring, vedenie a archivácia príslušnej evidencie, reporting
  • Komunikácia s centrami, predajňami, produktovým oddelením, partnermi, reklamnými agentúrami, mediálnymi agentúrami, médiami

E-SHOP:

  • Tvorba a aktualizácia obsahu na webových stránkach spoločnosti
  • Zvýšenie návštevnosti internetovej stránky (SEO základy)
  • Web dizajn – návrh na update a tvorbu grafických prvkov
  • Príprava marketingových podkladov (informačné brožúry, katalógy, letáky, plagáty, vizitky)
  • Propagácia stránky cez partnerské stránky – recenzie, testy, atď.
  • Tvorba a odosielanie mailingu

SOCIÁLNE SIETE:

  • Zodpovednosť za spravovanie sociálnych sietí (FB, Instagram, Twitter, Pinterest)
  • Sledovanie noviniek a trendov (Apple, sociálne siete, aplikácie)
  • Monitorovanie výsledkov sponzorovaných reklamných kampaní s presným cielením

Zamestnanecké výhody, benefity

Ponúkame:

  • Prácu v stabilnej nadnárodnej distribučnej spoločnosti pôsobiacej v oblasti IT
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Motivačné platové ohodnotenie
  • Príjemný pracovný kolektív a pracovné prostredie, Hi-tech vybavenie od Apple
  • Motivačný systém benefitov (mesačný príspevok na regeneráciiu, vernostný príspevok, príspevok na svadbu a novorodenca, firemné akcie, nákup tovaru za nákupné ceny….)
  • Príspevok na výuku cudzích jazykov

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám zašlite prosím Váš životopis.

Zaslaním životopisu dáva uchádzač svoj súhlas spoločnosti WESTech, spol. s r.o. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme kandidátom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní k osobnému pohovoru. Za pochopenie ďakujeme.
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania 15.8.2016.
Požiadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

  • marketing je výhodou

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk – aktívne

Administratívne a ekonomické znalosti

  • Hospodárska korešpondencia – základy

Počítačové znalosti – používateľ

  • Adobe Illustrator – pokročilý
  • Adobe Photoshop – pokročilý
  • Adobe InDesign – pokročilý
  • Adobe Dreamweaver – pokročilý

Vodičský preukaz: B

Počet rokov praxe: 2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • HTML kódovanie – základy
  • CMS – WordPress | Joomla – základy
  • Mailchimp – výhodou
  • MS Word, Excel, Outlook aktívne
  • zodpovednosť, komunikatívnosť, kreativita a samostatnosť v plnení pracovných úloh

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť WESTech, spol. s r.o., veľkoobchod s výpočtovou technikou, vznikla v roku 2000 ako pobočka medzinárodnej spoločnosti ELKO GROUP. ELKO je jednou z vedúcich spoločností v oblasti distribúcie hardwéru v Strednej a Východnej Európe a v Baltických štátoch. Spoločnosť WESTech dosahuje obrat na úrovni približne 90 miliónov EUR ročne a zamestnáva aktuálne 65 zamestnancov.

Spoločnosť ELKO je vedúci distribútor najprestížnejších svetových značiek ako sú ACTIVEJET, AMD, APPLE, DELL, ESET, GIGABYTE, HP, INTEL, MICROSOFT, OKI, SAPPHIRE, SAMSUNG, SEAGATE, WESTERN DIGITAL a iných. Firma WESTech Slovakia je prostredníctvom ELKO GROUP distribútorom týchto spoločnosti a najmä autorizovaným distribútorom spoločnosti INTEL na Slovensku. Od roku 2010 firma Westech vlastní sieť predajní iStores.

iStores je významná sieť predajní Apple Premium Reseller na Slovensku a v Čechách. Je taktiež partnerom vzdelávacích inštitúcií, žiakov a učiteľov – Apple Solution Expert Education a špecialista na biznis riešenia Apple.

Predajní iStores je aktuálne jedenásť – šesť na Slovensku a päť v Čechách a sú v nákupných centrách Polus a Avion v Bratislave, City Arena v Trnave, Európa v Banskej Bystrici, Forum v Poprade,  Aupark v Košiciach, Harfa a Flóra v Prahe, Nová Karolína v Ostrave, Zlaté Jablko v Zlíne a Šantovka v Olomouci. iStores plánuje v dohľadnom čase rozšírenie siete predajní iStores – Apple Premium Reseller do ďalších lokalít Slovenska a Čiech. iStores ponúka zákazníkom 24-ročné skúsenosti s platformou Apple, možnosť odberu tovaru, riešenia servisu a konzultácií na rôznych miestach s výbornou dostupnosťou z každej časti Slovenska a Českej republiky.

Počet zamestnancov:
50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti:
WESTech, spol. s r.o.

Stará Vajnorská 17
831 04 Bratislava

Kontakt
Kontaktná osoba: Eduard Michalík
Tel.: 0902 918045
E-mail: michalik@westech.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.