Konferencia WWDC 2016 sa bude zrejme konať od 13. do 17. júna

Každoročná vývojárska konferencia, známa aj ako WWDC, na ktorej Apple zvykne predstavovať nové verzie svojich operačných systémov, by sa mala tento rok konať v týždni od 13. do 17. júna. Prišiel na to server MacRumors, ktorý sa pozrel na júnový rozvrh konferenčného centra Moscone Center v San Franciscu, kde sa udalosť zvykne pravidelne konať.

mosconecenter2016schedule-800x349

Apple síce zatiaľ žiadne dátumy neoznámil, jediné júnové 5-dňové okno v sekcii Moscone West sa však nachádza práve v spomínanom dátume. Prvý deň konferencie je už tradične zahájený úvodnou keynote, na ktorej Apple oznámi pripravované softvérové novinky. Minulý rok došlo aj na novú službu Apple Music, v minulosti bol event taktiež miestom pre nové Macy, či iný hardvér. Po zvyšok týždňa prebiehajú rôzne prezentácie a workshopy pre tisícky vývojárov, ktorým sa podarilo získať vstupenky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?