Koncept: aké novinky prinesie iOS 10?

Pozrite si koncept nového operačného systému iOS 10 od dizajnéra Ralpha Theodora.

Unikli prvé zábery zadného krytu na iPhone 7

Už za niekoľko týždňov očakávame prvé informácie o novom operačnom systéme iOS 10. Spoločnosť Apple by ho mala predstaviť v prvej polovici júna, počas tradičnej konferencie Worldwide Developers Conference a prvá beta verzia určená pre vývojárov by mala byť dostupná ešte ten istý mesiac. Aké novinky prinesie môžeme zatiaľ len ťažko predpokladať.

Rôzni dizajnéri sa nesústreďujú len na koncepty nových iPhonov, ale svoju pozornosť obracajú aj na operačné systémy. Najnovšie nám Ralph Theodory prináša koncept iOS 10, ktorý obsahuje niekoľko dobrých nápadov, ktorými by sa mohla spoločnosť Apple inšpirovať.

Zaujímavý nápad je integrovať čítačku QR kódov priamo do aplikácie fotoaparátu, alebo využívať Touch ID pri rýchlej voľbe telefónnych čísel. Zmeny neobišli ani aplikáciu Hudba a Apple Music.

Obzvlášť sa nám páči vylepšená podpora viacerých účtov na iPade. Pod svojim kontom si môže každý člen rodiny robiť individuálne nastavenia. Ďalší zaujímavý nápad je možnosť inštalácie aplikácii určených pre iPhone. Vďaka ich menšiemu rozlíšeniu by ste mohli mať na iPade otvorené súčasne dva programy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.