Apple Watch prídu konečne aj na Slovensko, predaj sa začne koncom apríla

Takmer presne rok po spustení predaja Apple Watch v prvej vlne krajín hodinky konečne prichádzajú aj na Slovensko. Oficiálny predaj sa spustí 22. apríla.

Trvalo to dlho, Apple Watch sa pomaly začali predávať aj v susedných krajinách, minulý mesiac bola znížená ich cena a hovorí sa dokonca už o ich nástupcovi, no hodinky sa u nás oficiálne začnú predávať až budúci piatok, 22. apríla.

Apple potichu aktualizoval oficiálne slovenské stránky, na ktorých sa objavila sekcia Apple Watch a dátum spustenia ich predaja. Ďalšie informácie, vrátane ceny jednotlivých modelov, však dostupné nie sú. Cena by však mala byť veľmi podobná susednému Rakúsku, základný model Apple Watch Sport tam stojí 349 € (38mm verzia)399 € (42mm verzia).

Apple Watch u nás zatiaľ boli dostupné len prostredníctvom takzvaného šedého dovozu, ich cena v internetových obchodoch sa pritom v priemere pohybuje od 300 do 500 eur. Koncom budúceho týždňa však budú dostupné aj u autorizovaných resellerov. Cenu začínajúcu na 349 € už potvrdili napríklad iStoresm:zone.

Apple Watch 2 budú len vnútorným upgradom, redizajn nás zrejme čaká až v roku 2017

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Gmail, Netflix, LinkedIn: Unikli 3 miliardy užívateľských údajov

Gmail, Netflix či LinkedIn. Jeden z najväčších kyberútokov súčasnosti si so sebou odniesol citlivé údaje takmer 3 miliárd prihlasovacích emailov a hesiel. Užívateľom sa odporúča okamžitá zmena hesla, prípadne zapnutie ďalších bezpečnostných prvkov, ako je napríklad dvojzložkové overenie (2FA).
pokračovanie článku

Koniec iPhone 12 mini na dohľad?

Nová analýza od J. P. Morgan očakáva, že Apple môže čoskoro zastaviť výrobu najmenšieho modelu z poslednej generácie svojho smartfónu. Dôvod príliš neprekvapí.
pokračovanie článku

Top 5 aplikácií pre Mac (február 2021)

Server MacRumors odhalil top 5 aplikácií pre Mac v mesiaci február 2021, ktoré stoja za pozornosť. Zoznam obsahuje primárne aplikácie pre organizáciu, mailové riešenia a pod. Niektoré aplikácie sú zdarma a niektoré platené.