Apple vydal watchOS 2.2 a tvOS 9.2

applewatch appletv devices - Apple vydal watchOS 2.2 a tvOS 9.2

Okrem aktualizácie na iOS 9.3 dnes Apple sprístupnil verejnosti aj najnovšiu verziu systému pre hodinky Apple Watch a Apple TV.

watchOS 2.2 prináša podporu pre spárovanie iPhonu s viacerými Apple Watch a vylepšenia sa dočkala zabudovaná aplikácia Mapy. Tá po novom ponúka skratky na obľúbené miesta a ponuku Nearby, ktorá zobrazí najbližšie miesta záujmu (reštaurácie, bary, obchody, atď…)

tvOS 9.2 prináša o niečo viac zmien. Pomocou SIri teraz môžete zadávať text do textových polí a vyhľadávania (funguje aj na heslá), no písať písať už môžete aj s Bluetooth klávesnicou. Siri vie teraz taktiež vyhľadávať aplikácie na App Store. Ďalej bola pridaná podpora pre vytváranie priečinkov aplikácií na ploche a iCloud Photo Library s Live Photos a zmien sa dočkal aj multitaskingový náhľad a pretáčanie videa.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
cover macblog 69 380x220 - Neoficiálny archív Apple prakticky skončil
pokračovanie článku

Neoficiálny archív Apple prakticky skončil

Možno si ešte pamätáte na projekt dokumentujúci históriu Apple, o ktorom sme nedávno informovali. Netrvalo dlho a k slovu sa prihlásili…
cover macblog 74 380x220 - Ako si vypnúť U1 čip na iPhone 11
pokračovanie článku

Ako si vypnúť U1 čip na iPhone 11

Apple v nedávnej aktualizácii svojho iOS pridal možnosť vypnúť sledovanie polohy. Stalo sa tak po tom, čo sa viacerí sťažovali, že…