Apple vydal v poradí siedmu beta verziu iOS 9.3

Siedma beta verzia nového iOS 9.3 bola práve vydaná spoločnosťou Apple a samozrejme sa týka iba developerov a verejných beta testerov aby ju mohli poriadne otestovať a vychytať jej chyby. Siedma beta sa vydala týždeň po tom, čo vyšla šiesta a viac ako tri mesiace, čo bola beta sprístupnená pre verejných testerov. Asi má táto beta ešte veľa chýb a slabú optimalizáciu, keďže sa už testuje od 11. januára. Beta je prístupná skrz stránky Apple v sekcii Apple Developer Center (čiže iba pre vývojárov).

ios-9-3-610x602

Zopakujme si, čo nám prináša nadchádzajúca aktualizácia iOS 9.3. Jednou z najväčších nových možností je mód Night Shift, ktorý redukuje množstvo modrého svetla, ktorému je používateľ vystavený. Zariadenie sa prepne do teplejšieho, žltého spektra aby bolo pre človeka o niečo zdravšie sa pozerať na zariadenie. Taktiež iPad for Education program, ktorý umožní mať viacero účtov na iPade.

logo-apple-developer-2x

Môžeme očakávať, že beta 7 operačného systému iOS 9.3 bude jedna z posledných a krátko po tom sa dočkáme verejného vydania. Apple plánuje onedlho vydať túto aktualizáciu po skončení eventu “Let us loop you in”, ktorý je naplánovaný na 21. marca. Presný termín vydania iOS 9.3 pre verejnosť teda nie je známy. Vyššie uvedené informácie poukazujú na možnosť vydania po marcovom evente. Či sa ho dočkáme v lete alebo skôr, závisí na ľuďoch, ktorí ho testujú.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.