Apple vydal novú reklamu s názvom “Fotografie s iPhonom”

Necelý týždeň pred Dňom matiek vydala spoločnosť Apple novú reklamu, ktorá sa sústredí na kolekciu obrázkov a videí matiek s deťmi.

iPad-for-Mothers-Day

(Preklad titulu fotky: “Počkaj, až mama uvidí toto.”)

Reklama pokračuje propagáciou kampane “Fotografie s iPhonom”, kde každá použitá fotka v reklame bola pôvodne amatérsky odfotená užívateľom iPhonu. Kampaň spoločnosti Apple “Fotografie s iPhonom” začala už na začiatku roka 2015, kde sa dodnes prezentujú kolekcie fotiek užívateľov z celého sveta, ktoré sú fotené za pomoci iPhonu a to v ruke profesionála ale aj amatéra.  Pred nedávnom sa iPhone kampaň spoločnosti Apple sústredila na zviditeľnenie funkcií zariadenia ako je Touch ID a Siri. Myslíme si, že k tomuto videu nie je čo dodať. Nám sa veľmi páčilo. Taktiež sa nám páčila aj iniciatíva Apple osláviť deň, ktorý už pomaly upadá v zabudnutie. Predsa len, nie nadarmo sa hovorí: “Mama je len jedna”. Veď posúďte sami. Video hovorí samo za seba…

https://www.youtube.com/watch?v=NFFLEN90aeI

PS: Muži, nezabudnite. 8.5.2016 (nedeľa) je Deň matiek. Naše mamy majú sviatok. Tak šup do obchodu po bonboniéru. :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.