Apple pre svojich zákazníkov zjednodušuje nástup USB-C

Aby mali zákazníci po kúpe nového MacBooku Pro ľahší prechod na USB-C, Apple znížil ceny všetkých svojich USB-C adaptérov o $6 na $20. 

Jednoduchý USB-C na USB adaptér, pôvodne $19 sa teraz znížil na $9. O niečo drahší USB-C Digitálny AV Multiport adaptér stál pôvodne $49 a teraz je iba za $29. Dokonca aj novo vydaný Thunderbolt 3 do Thunderbolt 2 adaptér znížil svoju cenu z $49 na $29.

459862-what-is-usb-c

Apple dokonca znížil ceny všetkých USB-C príslušenstiev tretích strán, ktoré sú dostupné od Apple a v Apple kamenných obchodoch. USB-C príslušenstvá budú zlacnené o približne 25 percent. Napríklad USB-C SanDisk.

Zníženie cien od Apple je pravdepodobne odpoveďou spoločnosti na nespokojnosť a sklamanie zákazníkov z vysokej ceny nových MacBookov Pro a vysokej ceny príslušenstva a potrebe pripojovať notebook k starším príslušenstva aby boli schopné spolu pracovať. Tento krok Apple spravil aj pre to, aby mohlo jeho príslušenstvo konkurovať cenám iných značiek.

Apple nespomenul žiadne riešenie pre zákazníkov, ktorí si už príslušenstvo kúpili za pôvodné ceny. Avšak zákazníci majú možnosť príslušenstvo vrátiť a znova si ho kúpiť za aktuálnu cenu.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.