Apple propaguje iBooks novým účtom na Instagrame

Pred pár dňami Apple začal propagovať svoj iBooks Store pomocou nového účtu na Instagrame.

Účet overený modrým odznakom má v súčasnosti vyše 7000 fanúšikov a do pozornosti dáva predovšetkým nové knižné novinky od rôznych autorov. Jeho založenie je simultánne s vydaním novej knihy v Harry Potter ságe, Harry Potter and the Cursed Child, ktorá vyšla pred pár dňami a je dostupná aj cez platformu od Applu. V nedeľu účet tiež zaprial všetko najlepšie k narodeninám autork série, J. K. Rowling.

Okrem Harryho Pottera si zmienku zaslúžili aj nedávno vydané romány ako Dark Matter od Blake Crouch, The Girls od Emmy Cline a All Is Not Forgotten od Wendy Walker.

Nový iBooks účet si môžete prezrieť na tomto odkaze.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.