Apple prechádza na ekologické papierové tašky

Keď si zákazník kúpi produkt od Apple v kamennej predajni, je zabalený v bielej igelitovej taške s logom spoločnosti Apple. Taška by sa mala stať ikonickou súčasťou skúsenosti zákazníka s Apple.

23

Neskoršie v tomto mesiaci, Apple predstavil zmeny, ktoré plánuje vo svojej politike tašiek, kedy namiesto igelitových tašiek použije viac ekologické, papierové tašky. Apple plánuje vymeniť igelitové tašky za papierové, ktoré budú z 80% recyklovateľné. Podľa Apple táto zmena má za úlohu “zanechať lepší svet ako sme ho našli”. Spoločnosť informovala svojich zamestnancov o tejto zmene pomocou oznamu, ktorý zdieľal 9to5Mac.

Apple-Plastic-Bag

 

Rozhodli sme sa, že zanecháme svet lepší ako sme ho našli. Jednou taškou. Takže 15. apríla vymeníme igelitové tašky za papierové, ktoré sú z 80% z recyklovateľných materiálov. Tašky budú vo veľkosti stredné a veľké. Keď si zákazník kúpi produkt spýtajte sa, či potrebuje aj tašku. Môžu sa rozhodnúť, že nechcú. Ale môžete im povedať aby boli viac environmentalistický.

Ak máte ešte zásoby igelitových tašiek, miňte ich skôr, ako dostanete nové, papierové.

GROUPS OF FORIEGN MEN AFTER QUEUEING ALL NIGHT AT WESTFIELD SHOPPING CENTRE TODAY PICTURE JEREMY SELWYN 16/03/2012

Tým, že sa spoločnosť Apple rozhodla zamerať sa na recykláciu a čistú energiu, rozhodnutie spoločnosti o prechode na papierové tašky nie je teda žiadnym prekvapením.  Apple sa taktiež zameral na zmenšenie obalov pre svoje produkty od iPhonov po Macy. Dizajn nových tašiek zatiaľ nie je žiadny.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.