Apple odporúča, aby ste si k Jet Black iPhone 7 dokúpili ochranný obal

Nová lesklá varianta Jet Black bola nepochybne tou najzaujímavejšou zmenou, ktorá sa dotkla designu iPhone 7. Telefóny vďaka nej vyzerajú naozaj prémiovo a svojim spôsobom reagujú na súčasný trend, kedy Samsung a iní výrobcovia prinášajú na svoje produkty lesk a krivky. 

Spoločnosť si je však vedomá aj toho, že Jet Black má svoje neduhy. Tým najväčším je, že je náchylnejší na poškriabanie. Ale to je už vlastnosť všetkého, čo sa leskne. Preto Apple na svojej stránke odporúča, aby ste si k Jet Black verzii telefónu dokúpili aj samostatný ochranný obal:

„Vysoko-lesklé prevedenie u nového iPhonu 7 jet black bolo dosiahnuté precíznou 9-krokovou anodizáciou a procesom leštenia. Jeho povrch je rovnako tvrdý ako u ostatných Apple produktov; vysoký lesk však môže časom vykazovať menšie odreniny. Ak vás tento problém znepokojuje, odporúčame vám používať ochranný obal, aby ste ochránili svoj iPhone,“ píše Apple na svojej stránke. Z toho sa dá prakticky vyvodiť, že Apple prenecháva zodpovednosť za stav zariadenia na zákazníkov a zrejme nebude vymieňať poškriabané telá za nové.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.