Apple Music Festival 2016 má lineup: Elton John, Alicia Keys, Robbie Williams a ďalší

Po oznámení dátumu konania každoročného hudobného podujatia Apple Music Festival sa dozvedáme aj konkrétne mená interpretov, ktorí sa na septembrovej sérii koncertov predstavia.

Headlinermi desiatich predstavení budú prevažne známe hudobné mená, no ukáže sa aj niekoľko začínajúcich kapiel. Apple v tlačovej správe potvrdil, že na jubilejnom desiatom ročníku festivalu vystúpi Alicia Keys, Bastille, Britney Spears, Calvin Harris, Chance The Rapper, Elton John, Michael Bublé, OneRepublic, Robbie WilliamsThe 1975.

 Apple Music Festival 2016

Apple Music Festival, predtým nazývaný iTunes Festival, bol pôvodne 30-dňovou záležitosťou. Po spustení služby Apple Music ho však kalifornská spoločnosť premenovala a skrátila jeho pôsobenie na 10 dní. Miesto konania sa však nezmenilo, aj tento rok pôjde o slávny Roundhouse v Lonýne. Vystúpení sa budú môcť bezplatne zúčastniť výhercovia lotérie s trvalým pobytom v Anglicku. Pozrieť online si ich však budú môcť všetci predplatitelia služby Apple Music. Tí okrem samotných vystúpení dostanú aj exkluzívne playlisty, novinky, interview s interpretmi, či náhľad do zákulisia.

Desiaty Apple Music Festival sa bude konať od 18. do 30. septembra 2016.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aké hry podporujú Apple M1?

M1 Pro a M1 Max svojím výkonom určite ohúria. Ako sa ale správajú nové čipy z dielne Apple pri hrách? Tie sú, takisto ako iné komplexné programy náročné na hardvér, aj keď trocha iným spôsobom. Ako si nové čipy M1 dokážu poradiť s hrami a aké výkony dosahujú pri viacerých AAA herných tituloch?