Ako budú vyzerať adaptéry z 3,5 mm audio jacku na Lightning?

S iPhonom 7 sa veľmi pravdepodobne budeme musieť rozlúčiť s najstarším komponentom moderných smartfónov – audio jackom. Či sa Apple do balenia rozhodne prihodiť aj redukciu je otázne, záplava najrôznejších riešení tretích strán je však istá.

Ako však bude taký 3,5 mm na Lightning adaptér, ktorý budete k novému iPhonu 7 potrebovať vyzerať? Japonský server Macotakara si už stihol všimnúť hneď niekoľko čínskych výrobcov, ktorí podobné výrobky začínajú propagovať. Líšia sa tvarom aj veľkosťou a najskôr ide len o skoré prototypy, aj tak však prinášajú pohľad na to, ako by takéto adaptéry mohli vyzerať. Na obrázku sú taktiež zobrazené podobné Lightning slúchadlá, aké zrejme Apple pribalí k samotnému telefónu.

audio-jack-to-lightning1 iphone-7-lightning-audio-adapter iphone-7-lightning-earpods

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aké hry podporujú Apple M1?

M1 Pro a M1 Max svojím výkonom určite ohúria. Ako sa ale správajú nové čipy z dielne Apple pri hrách? Tie sú, takisto ako iné komplexné programy náročné na hardvér, aj keď trocha iným spôsobom. Ako si nové čipy M1 dokážu poradiť s hrami a aké výkony dosahujú pri viacerých AAA herných tituloch?