75 iOS 10 inovácii v jednom videu

Apple tvrdí, že iOS 10 má byť doteraz najväčšia aktualizácia.

Počas WWDC 2016 Apple prezentoval 10 nových funkcií chystaného operačného systému iOS 10, avšak to nie je všetko čo má ponúknuť. Počas keynote ste mohli vidieť snímku, ktorá zachytáva ďalšie pripravované novinky.

wwdc ios 10 funkcie

Na Youtube sa objavilo video, ktoré zachytáva celkovo 75 noviniek v iOS 10, ktoré nám približuje Jeff Benjamin v pomerne dlhom, 30 minútovom videu.

V súčasnosti je operačný systém iOS 10 dostupný len pre registrovaných vývojárov a prvá verejná beta verzia by sa mala objaviť v júli. Vydanie finálnej verzie je naplánovanie na jeseň tohto roku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.