Akcia: Tieto 3 iOS aplikácie sú teraz zadarmo

V článku nájdete niekoľko aplikácií, ktoré sú momentálne zadarmo. Upozorňujeme, že ponuka trvá zvyčajne iba chvíľu, preto si aplikácie treba stiahnuť hneď, ako sa vám zapáčia.

Say&Go Memo Recorder

quick1 quick2 quick3

Zachyťte svoje myšlienky krátkym zvukovým záznamom cez aplikáciu Say&Go Memo Recorder. Aplikácia umožňuje nahrávať 4 až 75 sekundové krátke záznamy, ktoré môžete dopĺňať o pripomienky. Nahrávky je možné automaticky zdieľať cez DropBox, Evernote a e-mail. Aplikácia je k dispozícii aj pre Apple Watch.

Pretým za 1,99 EUR, teraz zadarmo cez App Store.

Stand O’Food

food2  food3

Precvičte si časový manažment so zábavnou hrou. Vašou úlohou bude naŕkmiť hladné krky zákazníkov reštaurácie a vyhnúť sa tak ich nespokojnosti s vašimi službami. Môže to znieť jednoducho, no spraviť 80 rôznych typov sendvičov vo vyše 100 leveloch hry v obmedzenom čase úplne ľahké nie je.

Predtým za 2,99 EUR, teraz zadarmo cez App Store.

Commander Compass

kompas1 kompas2 kopmas3

Sada nástrojov pre navigáciu vhodná pre všetkych dobrodruhov. Či už ste mestský turista alebo máte radi dobrodružné túry v prírode, Commander Compass vám na nich pomôže. Obsahuje mapu, kompas, GPS prijímač, gyrokompas, rýchlomer, výškomer a podobne.

Predtým za 3,99 EUR, teraz zadarmo cez App Store.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Nové 5D optické disky; sú lepšie ako Blu-ray?

Aktuálne je čoraz viac využívaný internetový priestor, ako ukladanie na disky. A niet sa čomu diviť. Veď za cenu 2€ mesačne vám Google One ponúka rozšírenie úložiska z 15 GB na 100 GB. Svoje dokumenty tak môžete mať stále pokope bez zháňania diskov. Alebo za 99.99€ na rok, či 9.99€ mesačne máte 2TB miesta. Nová technológia by to však mohla zmeniť a my by sme sa tak mohli vrátiť ku skladovaniu súborov späť do reálneho sveta.