Zacvičte si s aplikáciou „7 Minute Workout”

S aplikáciou „7 Minute Workout” naštartujete váš metabolizmus. 7 minútový tréning pozostáva z 12 cvičení, ktoré každé trvá 30 sekúnd a medzi nimi je 10 sekundová pauza. Pri cvičení nepotrebujete žiadne vybavenie, preto si môžete tréning odcvičiť kedykoľvek a kdekoľvek.

screen568x568a  screen568x568

Cvičením vás prevedie video tutoriál s ženským alebo mužským trénerom, doplnený textami a meraním času. Úroveň cvičení si môžete vybrať podľa seba a postupne odomikať vyššie úrovne. Koľko ste už odcvičili a ako sa zlepšujete, môžete sledovať cez kalendár aktivít. Aplikácia je navrhnutá pre iPhone a po novom už aj pre Apple Watch.

Stojí 2,99 EUR a je dostupná cez App Store.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
Apple GPT
pokračovanie článku

Apple chystá drastický upgrade Siri, za všetko môže nečakaný úspech ChatGPT

Najväčšiu vlnu ošiaľu už má GPT za sebou, neznamená to však, že sa na technológiu zabudlo. Hoci drvivá väčšina ľudí si technológiu len vyskúšala, pokročilí boti typu ChatGPT sú dnes využívaní profesionálmi, napríklad programátormi na vyhľadávanie chýb v kóde alebo analytikmi na pomoc pri vyhľadávaní informácií v mori internetu.