Ako vypnúť Wi-Fi asistenta

Ak používate Wi-Fi asistenta, asi viete ako sa vyhnúť prekročeniu spotreby mobilných dát. Ak ste o ňom ešte nepočuli, mali by ste sa s ním čo najskôr oboznámiť. Táto nová možnosť nastavenia Wi-Fi by vám mala pomôcť s pripojením na internet, na druhej strane môže stáť peniaze.

Je to nová funkcia, ktorá prišla s iOS 9. Keď ste pripojený na Wi-Fi a spojenie je chybné alebo nefunkčné, automaticky vás prepne na mobilné dáta. Ak máte dostatočne veľký balík mobilných dát, tak vám to zrejme prekážať nebude. Ak je váš balík obmedzený a zbytočnému využívaniu mobilných dát sa chcete vyhnúť, radšej si Wi-Fi asistenta vypnite.

wi-fi-assist-setting-100617602-large

Vypnutie nájdete v nastaveniach, prejdite do mobilných dát, choďte úplne dole a nájdete možnosť zapnutia alebo vypnutia Wi-Fi asistenta.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?