Tip: Ako uložiť stránku do PDF

Prispôsobenie aplikácie iBooks v iOS 9 dovoľuje ukladať stránky do PDF. Odtiaľ sa dá jednoducho vytlačiť alebo preposlať mailom. Ukladanie stránky do PDF je v iOS 9 také jednoduché ako zdieľanie príspevku na Facebook.

Najskôr v Safari nájdite stránku, ktorú si chcete uložiť a stlačte možnosť zdielať. Potom nájdite možnosť uložiť ako PDF do iBooks a zvoľte stlačte ju.

stranka_PDF

Stránka by sa teraz mala uložiť do iBooks aplikácie. Ak nevidíte možnosť ‘uložiť ako PDF do iBooks’, je možné, že vami zvolenú stránku nie je možné uložiť ako PDF.

stranka_PDF1

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.