Tim Cook je podľa Fortune najväčším svetovým lídrom

Tim Cook zbiera na poste riaditeľa Apple jedno ocenenie za druhým. Teraz ho prestížny magazín Fortune menoval najväčším svetovým lídrom a umiestnil ho tak na prvé miesto rebríčku s 50 osobnosťami. Prvú trojku dopĺňa Mario Draghi, prezident Európskej centrálnej banky, a Xi Jinping, prezident Číny. Podľa Fortune Tim Cook dokázal zdanlivo nemožné – za tri a pol roka sa mu podarilo nahradiť legendu. Akcie Applu dosahujú rekordné maximá, s novinkami ako Apple Pay a Apple Watch ukazuje spoločnosť silný základ v inováciách a zároveň sa stále viac zapája aj do spoločenského diania a aktuálnych otázok. Tým, že sa verejne priznal k svojej orientácii, sa zároveň stal pre mnohých vzorom.

Fortune World’s Greatest Leaders

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.