Spotify už má vyše pätnásť miliónov predplatiteľov

Zatiaľ čo Apple údajne pripravuje novú streamovaciu službu v spolupráci s Beats, náskok konkurencie sa zvyšuje. Obľúbená služba Spotify, dostupná aj u nás, už v súčasnosti vyše 15 miliónov aktívnych predplatiteľov. Samozrejme, ak do čísiel zahrnieme aj tých, ktorí nemajú prémiový účet a využívajú Spotify zadarmo, dopracujeme sa na 60 miliónov aktívnych používateľov. 5 miliónov prémiových používateľov pribudlo len pol roka po ohlásení prekonania hranice 10 miliónov. V tomto období investoval Apple do akvizície Beats 3 miliardy USD, vďaka čomu získal okrem slúchadiel aj službu Beats Music. Potenciál tejto akvizície však zostáva zatiaľ nevyužitý.

komentáre
  1. ked mal apple záujem čisto o stream mal kúpiť spotify, beats je len nadhodnotená značka ktorá vyrába druhotriedne sluchadla….

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.