Detská sekcia App Store získava delenie podľa vekových kategórií

Apple si dobre uvedomuje význam najmladších zákazníkov v iTunes Store. Po pridaní detskej sekcie do App Store v roku 2013 teraz Apple prináša jej ďalšie rozdelenie na jednotlivé vekové kategórie. Konkrétne sú aplikácie a najmä hry rozdelené do skupín pre vek 5 rokov a menej, 6 až 8 rokov, 9 až 11 rokov. Nové kategórie majú pomôcť rodičom pri výbere vhodných hier pre svoje deti. Pre viac rád pri nákupe pre vaše deti a výbere tých vhodných aplikácií a hier môžete využiť bezplatnú knihu Family Time with Apps. Sprievodca nákupom pre rodičov je k dispozícii aj priamo v iTunes Store.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.