Detská sekcia App Store získava delenie podľa vekových kategórií

Apple si dobre uvedomuje význam najmladších zákazníkov v iTunes Store. Po pridaní detskej sekcie do App Store v roku 2013 teraz Apple prináša jej ďalšie rozdelenie na jednotlivé vekové kategórie. Konkrétne sú aplikácie a najmä hry rozdelené do skupín pre vek 5 rokov a menej, 6 až 8 rokov, 9 až 11 rokov. Nové kategórie majú pomôcť rodičom pri výbere vhodných hier pre svoje deti. Pre viac rád pri nákupe pre vaše deti a výbere tých vhodných aplikácií a hier môžete využiť bezplatnú knihu Family Time with Apps. Sprievodca nákupom pre rodičov je k dispozícii aj priamo v iTunes Store.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.