Sid Meier’s Starships je už k dispozícii pre iPad, Mac a PC

Sid Meier’s Starships je najnovším pokračovaním obľúbenej série Civilization. Ide o vesmírne pokračovanie predchádzajúcej časti Civilization: Beyond Earth, ktoré vychádza naraz na iPad, Mac aj PC. Vašou úlohou bude viesť flotilu vesmírnych lodí a budovať veľké medziplanetárne impérium. Počas tejto svojej cesty budete objavovať nové planéty, viesť vojny, učiť sa novým technológiám, a to všetko bude sprevádzané aj hlavnou príbehovou líniou. Prvé recenzie chvália ľahku prístupnosť hry pre nových fanúšikov, čo však zároveň môže odradiť ich skalných fanúšikov. Dobrú predstavu o hre vám urobí aj nasledujúce video IGN.

Cena je naprieč platformami rovnaká, 14,99 EUR, sťahovať môžete z App Store pre iPad alebo zo Steamu na Mac a PC.

komentár
  1. Je to taka kravina az je hamba pytat 15 dukatov!!! Idem refundovat po 5 minutach. Primitivne a trva to 5 minut cele, opakuje sa to. Arkada hodna 0,99 €

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.