Šéf Disney: Apple TV poskytuje najlepší užívateľský zážitok

Jednoduchosť používania Apple TV je výbornou vecou pre tvorcou obsahu, povedal Bob Iger, šéf Disney, ktorý vyzdvihol Apple za vytvorenie najintuitívnejšieho televízneho rozhrania vôbec.

Chvála Igera na adresu Apple TV zaznela počas rozhovoru pre Bloomberg, kde dostal otázku ohľadom budúcej spolupráce medzi Apple a Disney. Napriek tomu, že Iger bližšie nešpecifikoval nadchádzajúce plány spolupráce medzi týmito dvoma korporáciami, vyhlásil, že pracovné vzťahy medzi nimi sú výborné a očakáva ich zlepšovanie aj v budúcnosti.

,,Možno to vyznie ako reklama pre Apple, ale Apple TV box a rozhranie, ktoré ponúka, poskytujú  skutočne najlepší užívateľský zážitok pre ľudí s televíziou, aký som kedy okúsil.” povedal Iger. “Pre nás, ako tvorcov duševného majetku a obsahu je to výborná správa.”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Gmail, Netflix, LinkedIn: Unikli 3 miliardy užívateľských údajov

Gmail, Netflix či LinkedIn. Jeden z najväčších kyberútokov súčasnosti si so sebou odniesol citlivé údaje takmer 3 miliárd prihlasovacích emailov a hesiel. Užívateľom sa odporúča okamžitá zmena hesla, prípadne zapnutie ďalších bezpečnostných prvkov, ako je napríklad dvojzložkové overenie (2FA).
pokračovanie článku

Koniec iPhone 12 mini na dohľad?

Nová analýza od J. P. Morgan očakáva, že Apple môže čoskoro zastaviť výrobu najmenšieho modelu z poslednej generácie svojho smartfónu. Dôvod príliš neprekvapí.