Samsung porovnáva Galaxy S6 s iPhonom 6 v novej kampani nazvanej 6>6

Samsung sa v kampani na svoju vlajkovú loď Galaxy S6 vracia k taktike, ktorú si v posledných rokoch tak obľúbil. Opäť totiž porovnáva svoj smartfón s iPhonom a upozorňuje, ako inak, na to, v čom je Galaxy S6 lepší. Konkrétne má podľa Samsungu lepší fotoaparát, bezdrôtové nabíjanie a zaoblený displej na modeli S6 Edge. Uvidíte tak, čo všetko dokáže zobraziť S6 Edge na hrane zaobleného displeja alebo ako robí selfie fotky až so 120° záberom. iPhone 6 to samozrejme nedokáže, čo je aj zmyslom tejto kampane – ukázať, že 6>6, teda S6 je lepší smartfón ako iPhone 6. Aj keď sa nás reklamy snažia presvedčiť o niečom inom, čísla hovoria jasne – iPhone 6 je svetovým bestsellerom, ktorý láka aj používateľov Androidu, zatiaľ čo predajnosť S6 nenapĺňa očakávania.

komentárov
  1. Dosť nepresvedčivá kampaň. Nič výrazné. A ešte ani matiku nezvládli, čím si pustili trh matematikárov.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

iOS 17 má vypočuť priania užívateľov

iOS 17 sa pomaly ale isto blíži, a hoci o novej verzii systému zatiaľ nie je jasné, čo prinesie, špekulácie nám naznačujú, že Apple s novou verziou systému vypočuje priania užívateľov.
pokračovanie článku

Sygic opäť chystá novinky, ktoré posunú navigačný biznis ďalej

Developeri, dizajnéri a marketéri zo Sygicu už po 17. krát vystúpili z kolotoča bežnej operatívy, aby sa pozreli na svoje produkty inak. Aj o tom je agilita, ktorá je kultúre Sygicu vlastná od samého začiatku. Na ďalšom Innovation Day opäť dostala šancu zmena, nový pohľad na cieľ v meniacich sa podmienkach. Novinky z dielne populárnej GPS navigácie prídu na trh ešte v prvom polroku.