Ročenka s fotkou Steva Jobsa bola predaná za takmer dvanásť tisíc eur

Predmety spojené s históriou Applu, prípadne priamo so Stevom Jobsom, sa stávajú vzácnymi zberateľskými kúskami, ktoré lákajú aj odvážnejších investorov. Do dlhého zoznamu vydražených zberateľských predmetov sa najnovšie pridáva ročenka z roku 1972, zo školy Homestead High School. Ako inak, nájdete v nej aj fotku Steva Jobsa, ktorý mal vtedy 17 rokov. Predajca bol v tom čase na rovnakej škole prvákom, jeho brat sa s Jobsom dokonca kamarátil. Poznal sa aj s Jobsovou sestrou Patty, ktorá bola v ročníku predajcu. Otváracia ponuka z 11. marca bola 5000 USD. Po sedemnástich prihodeniach sa nakoniec ročenka predala za približne 11740 EUR.

Zdroj: eBay

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
Apple GPT
pokračovanie článku

Apple chystá drastický upgrade Siri, za všetko môže nečakaný úspech ChatGPT

Najväčšiu vlnu ošiaľu už má GPT za sebou, neznamená to však, že sa na technológiu zabudlo. Hoci drvivá väčšina ľudí si technológiu len vyskúšala, pokročilí boti typu ChatGPT sú dnes využívaní profesionálmi, napríklad programátormi na vyhľadávanie chýb v kóde alebo analytikmi na pomoc pri vyhľadávaní informácií v mori internetu.