Ročenka s fotkou Steva Jobsa bola predaná za takmer dvanásť tisíc eur

Predmety spojené s históriou Applu, prípadne priamo so Stevom Jobsom, sa stávajú vzácnymi zberateľskými kúskami, ktoré lákajú aj odvážnejších investorov. Do dlhého zoznamu vydražených zberateľských predmetov sa najnovšie pridáva ročenka z roku 1972, zo školy Homestead High School. Ako inak, nájdete v nej aj fotku Steva Jobsa, ktorý mal vtedy 17 rokov. Predajca bol v tom čase na rovnakej škole prvákom, jeho brat sa s Jobsom dokonca kamarátil. Poznal sa aj s Jobsovou sestrou Patty, ktorá bola v ročníku predajcu. Otváracia ponuka z 11. marca bola 5000 USD. Po sedemnástich prihodeniach sa nakoniec ročenka predala za približne 11740 EUR.

Zdroj: eBay

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.