Podujatie Spring Forward #1: Úvod, zlacnená Apple TV a HBO Now

Od dnešného Apple Eventu s podtitulom „Spring Forward“ sme očakávali hlavne podrobné detaily o hodinkách Apple Watch, no už na začiatku prekvapil Cook novinkami pre Apple TV hlavne amerických divákov. Začiatok prezentácie bol už tradične venovaný obchodným úspechom Apple. Nedávno bol v Číne otvorený ďalší Apple Store, v poradí už 21., a plán do konca budúceho roku je zvýšiť toto číslo až na 40.

Tim Cook, CEO Applu. Zdroj: live.theverge.com

Výkonný riaditeľ HBO predstavil príchod streamovacej služby HBO Now na Apple TV. Od apríla bude v USA dostupná spolu s celým repozitárom filmov. Prvý mesiac bude služba dostupná zadarmo, potom za 14,99 USD na mesiac.

Predaje Apple TV už prerástli 25 miliónov kusov a Apple sa rozhodlo znížiť jeho cenu na 69 USD, u nás to zrejme podobne poklesne na 69 EUR.

Richard Plepler, výkonný riaditeľ HBO. Zdroj: apple.com/live.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

iOS 18 bude zrejme podporovať tieto zariadenia

Tak ako každý rok, aj v 2024 nás čaká nová verzia operačného systému iOS. A ako tomu už býva, s rastúcimi nárokmi sa čas od času stane, že Apple ukončí podporu niektorých starších zariadení.
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.
pokračovanie článku

iStores prináša prémiový zážitok z Apple produktov do novootvorenej predajne v bratislavskom Avione

iStores, najväčší predajca produktov Apple na Slovensku, otvára 22. marca 2024 v bratislavskom Avione prvú predajňu Apple Premium Partner (APP), ktorá je svojím konceptom, úrovňou služieb a zákazníckym zážitkom doposiaľ najbližšie k predajniam Apple Store. Jediný priestor svojho druhu na Slovensku ponúkne na ploche 250 m2 nielen širokú škálu produktov Apple, ale aj kompletný servis, poradenstvo a unikátnu zákaznícku skúsenosť prostredníctvom školení a workshopov v jedinečnom interiéri s prémiovým vybavením.