Photoshop oslavuje 25 rokov, ocení aj najlepších umelcov mladších ako 25 rokov

Photoshop je na trhu už neuveriteľných 25 rokov. Za štvrťstoročie sa toho veľa zmenilo, no aj naďalej ide o jednu z najčastejších volieb pre kreatívnych profesionálov pracujúcich na počítačoch. Využíva sa na všetko, od jednoduchého dizajnu po prácu na hollywoodskych trhákoch. Adobe plánuje pri tejto príležitosti odvysielať aj špeciálnu reklamu počas odovzdávania Oskarov, ktoré prebehne tento víkend. Uvidíte v nej aj niektoré z filmov, pri ktorých tvorbe bol Photoshop neodmysliteľným pomocníkom. Adobe tiež využíva túto príležitosť na to, aby dal priestor 25 najlepším umelcom vo veku nižšom ako 25 rokov. Zapojiť sa je jednoduché, stačí použiť pri svojej tvorbe tag „Ps25Under25“ a zdieľať ju cez Behance. Víťazi majú unikátnu možnosť zdieľať svoju prácu cez oficiálny Instagram Photoshopu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

iPhone 17 Air bude najtenší mobil od Apple, obdrží externú batériu

Zdá sa, že štvrtý variant iPhonu je prekliaty. Dve generácie mini modelov mali len nízku popularitu, a za nimi nasledujúce modely Plus mali údajne ešte nižšiu popularitu. Firma tak po troch generáciách plánuje vyradiť z portfólia aj tieto a na miesto "štvorky" nastúpi iPhone 17 Air.
pokračovanie článku

Apple vyvíja novú verziu Xcode s Claude AI

Apple v súčasnosti robí všetko preto, aby dobehol zvyšok technologického segmentu v oblasti umelej inteligencie. Keďže sa však firma nemôže spoliehať na terajšiu podobu Siri a Apple Intelligence, musí spolupracovať s inými firmami.