Office Lens – skenujte za pomoci iPhonu s novou aplikáciou od Microsoftu

Aplikácie, ktoré dokážu premeniť váš iPhone či iPad na šikovný prenosný skener, nie sú v App Store žiadnou novinkou. Do existujúcej ponuky sa najnovšie pridáva ďalšia aplikácia na skenovanie, Office Lens od Microsoftu. Funkciami veľmi nevyčnieva, ponúka skenovanie vizitiek, poznámok, menu v reštauráciách, tabúľ v škole, účtov a podobne, to všetko s automatickým orezaním a zvýšením kontrastu pre lepšiu čitateľnosť. Text je navyše skenovaný tak, aby ste v ňom mohli digitálne vyhľadávať (OCR). Vizitky môžete automaticky ukladať do kontaktov a naskenované dokumenty môžete jednoducho nahrať na OneDrive alebo OneNote. Zároveň však treba upozorniť, že ak používate aplikáciu OneNote, sťahovanie Office Lens zrejme nemá zmysel, keďže tieto funkcie už má OneNote integrované. Medzi podporovanými jazykmi nájdete aj slovenčinu.

Office Lens môžete zadarmo sťahovať z App Store.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.