Nová iOS aplikácia od Microsoftu vám spraví perfektné selfie

Asi každý, kto si robí selfie, chce, aby jeho fotka vyzerala čo najlepšie. Aby nebola rozmazaná, mala vyladený kontrast a jas. Nová iOS aplikácia od Microsoftu sa zameriava práve na vytvorenie čo najdokonalejších selfie fotografií.

Predvolené nastavenie aplikácie vám zabezpečí, že fotografie budú bez šumu. Odstráni sa zrnitosť a ďalšie rušivé efekty.

Množstvo filtrov

Aplikácia obsahuje množstvo filtrov, ktoré môžete aplikovať na fotografie alebo to aplikácia spraví za vás. Aplikuje jas, ostrosť, kontrast, no všetko môžete doladiť aj podľa vlastného uváženia.

selfie1 selfie2 selfie3

Aplikácia okrem iného berie do úvahy aj vek, tón pleti, osvetlenie prostredia, pohlavie a množstvo ďalších premenných, keď aplikuje filtre automaticky.

Zdieľanie

Zdieľanie fotografií Microsoft trochu nedomyslel. Keď je totiž fotografia hotová, nie je možné ju ihneď jednoducho zdieľať. Musíte si ju najskôr uložiť do galérie a až následne zdieľať klasickým spôsobom.

Ak ale hľadáte aplikáciu, ktorá fotografie doladí za vás, Microsoft Selfie je dostupná zadarmo cez App Store.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aké hry podporujú Apple M1?

M1 Pro a M1 Max svojím výkonom určite ohúria. Ako sa ale správajú nové čipy z dielne Apple pri hrách? Tie sú, takisto ako iné komplexné programy náročné na hardvér, aj keď trocha iným spôsobom. Ako si nové čipy M1 dokážu poradiť s hrami a aké výkony dosahujú pri viacerých AAA herných tituloch?