iPhone 7 Plus: 256 GB pamäte a väčšia batéria?

Čínska stránka MyDrivers cez víkend vypustila špecifickú správu o pripravovanom väčšom bratovi iPhonu 7. iPhone 7 Plus by mal podľa nich priniesť model s až 256 GB úložiska a taktiež o niečo väčšiu batériu. Tá by mala údajne narásť zo súčasných 2750 mAh v iPhone 6s Plus až na 3100 mAh.

Väčšia batéria si však priamo odporuje s pôvodnými dohadmi ohľadom hrúbky nového telefónu, ktorá sa podľa všetkého bude približovať k iPodu Touch. Iné informácie zas hovoria o absencii štandardného 3,5 mm audio jacku, ktorý by mal nahradiť univerzálny Lightning port.

MyDrivers má ohľadom predpovedí nových Apple výrobkov zmiešané výsledky, čiže aj najnovšiu správu treba brať s rezervou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?