Nová beta systému Sonos už podporuje aj Apple Music

Hudobný systém Sonos v novej verzii zahŕňa podporu Apple Music. Integrácia služby je súčasťou novej beta verzie systému, ktorá bola ohlásená prednedávnom, pričom finálna verzia bude dostupná začiatkom roka 2016.

Okrem Apple Music nový Sonos ponúkne aj možnosť počúvať rádio Beats 1 Radio a iné rádio-stanice. Podobne ako v Apple Music je obsah v systéme kategorizovaný do 4 častí: For you, New, Radio, My music.

Členovia beta programu tiež dostali od Sonosu e-mail, ktorý hovorí aj o ďalších zmenách v systéme, ktoré budú súčasťou finálnej verzie. Ide o:

  • možnosť používať Apple Music aj na zariadeniach s Androidom vo verzii nižšej ako 5.0
  • obmedzenie vyhľadávania na 100 výsledkov
  • vylepšenie vyhľadávania so zahrnutím My music
  • možnosť počúvať relácie Beats 1 Radio na požiadanie
  • možnosť upravovať zoznamy skladieb

V prípade, že máte záujem zapojiť sa do beta programu, môžete tak urobiť na stránke Sonosu alebo priamo v aplikácii Sonos Controller.

V aplikácii sa k programu dostanete vstupom do nastavení a ťuknutím na Advanced Settings. Následne je potrebné zvoliť Beta Program a potom ťuknúť na Join the Beta Program. Po zapojení sa do programu prebehne aktualizácia na beta verziu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.