Navrhnite si vlastný dizajn náramkov pre Apple Watch

Apple Watch budú pre výrobcov príslušenstva opäť zlatou baňou. Hodinky od Apple ešte nie sú ani len v predaji, no už sa výrobcovia predháňajú v tom, kto ponúkne zaujímavejšie príslušenstvo. Už samotný Apple má v ponuke široké množstvo náramkov v rôznych farbách a z rôznych materiálov. Situácia však bude podobná ako v prípade puzdier. Apple predáva základné, s prémiovou cenou aj spracovaním. Ďalší výrobcovia však dopĺňajú ponuku lacnejšími, odolnejšími, výraznejšími či inak odlišnými puzdrami a rovnako tomu bude aj v prípade náramkov pre Apple Watch. Casetify, výrobca, ktorý ponúka puzdra pre iOS zariadenia s dizajnom, ktorý si môžete navrhnúť vy, teraz rozširujú portfólio aj o náramky pre Apple hodinky. Aj pre ne si môžete navrhnúť úplne vlastný dizajn. Či už použijete fotografie alebo máte talent a vytvoríte si vlastný dizajn, fantázii sa medze nekladú. Plastové puzdra sú k dispozícii aj v niekoľkých dizajnoch od Casetify. Cena je stanovená na 50 USD, k dispozícii budú od začiatku júna, predobjednávať môžete už teraz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

iOS 18 bude zrejme podporovať tieto zariadenia

Tak ako každý rok, aj v 2024 nás čaká nová verzia operačného systému iOS. A ako tomu už býva, s rastúcimi nárokmi sa čas od času stane, že Apple ukončí podporu niektorých starších zariadení.
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.
pokračovanie článku

iStores prináša prémiový zážitok z Apple produktov do novootvorenej predajne v bratislavskom Avione

iStores, najväčší predajca produktov Apple na Slovensku, otvára 22. marca 2024 v bratislavskom Avione prvú predajňu Apple Premium Partner (APP), ktorá je svojím konceptom, úrovňou služieb a zákazníckym zážitkom doposiaľ najbližšie k predajniam Apple Store. Jediný priestor svojho druhu na Slovensku ponúkne na ploche 250 m2 nielen širokú škálu produktov Apple, ale aj kompletný servis, poradenstvo a unikátnu zákaznícku skúsenosť prostredníctvom školení a workshopov v jedinečnom interiéri s prémiovým vybavením.