Navrhnite si vlastný dizajn náramkov pre Apple Watch

Apple Watch budú pre výrobcov príslušenstva opäť zlatou baňou. Hodinky od Apple ešte nie sú ani len v predaji, no už sa výrobcovia predháňajú v tom, kto ponúkne zaujímavejšie príslušenstvo. Už samotný Apple má v ponuke široké množstvo náramkov v rôznych farbách a z rôznych materiálov. Situácia však bude podobná ako v prípade puzdier. Apple predáva základné, s prémiovou cenou aj spracovaním. Ďalší výrobcovia však dopĺňajú ponuku lacnejšími, odolnejšími, výraznejšími či inak odlišnými puzdrami a rovnako tomu bude aj v prípade náramkov pre Apple Watch. Casetify, výrobca, ktorý ponúka puzdra pre iOS zariadenia s dizajnom, ktorý si môžete navrhnúť vy, teraz rozširujú portfólio aj o náramky pre Apple hodinky. Aj pre ne si môžete navrhnúť úplne vlastný dizajn. Či už použijete fotografie alebo máte talent a vytvoríte si vlastný dizajn, fantázii sa medze nekladú. Plastové puzdra sú k dispozícii aj v niekoľkých dizajnoch od Casetify. Cena je stanovená na 50 USD, k dispozícii budú od začiatku júna, predobjednávať môžete už teraz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.