Apple spustil verejné betatestovanie iOS

V súlade so špekuláciami teraz Apple rozšíril verejné betatestovanie nového softvéru z OS X aj na iOS. Stačí, ak sa so svojim Apple ID prihlásite do Apple Beta Software Program a stiahnete si najnovšiu dostupnú verejnú betaverziu iOS alebo OS X. Následne si už môžete spolu vývojármi vyskúšať novinky, ktoré nová verzia prináša, no zároveň budete pomáhať Applu pri jej testovaní tým, že mu poskytnete spätnú väzbu ohľadom chýb, na ktoré ste narazili. Nezabudnite však všetky zariadenia pred inštaláciou betaverzií dôkladne zálohovať. Betaverzia iOS 8.3, ktorá je dostupná verejnosti, je treťou betaverziou iOS 8.3 dostupnou pre vývojárov. iOS 8.3 prináša novinky v oblasti emoji, CarPlay, Apple Pay a dvojstupňového overovania Google účtov.

komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.