Mobilný servis – servis, ktorý chodí za vami

Mobilný servis je nová revolučná služba, ktorá štartuje v Bratislave a neskôr aj v ďalších slovenských mestách. Špičkový servis na počkanie do hodiny od objednania pred vašou prácou, domom či školou. Zaškolený technik s dlhoročnými skúsenosťami vám v profesionálne vybavenom vozidle dokáže opraviť na počkanie akýkoľvek telefón, zatiaľ čo vy pracujete, kávičkujete, alebo sa vám len nechce ísť z domu.

Momentálne v rámci Bratislavy a blízkeho okolia premávajú dve takéto autá vybavené profesionálnou technikou a všetkým príslušenstvom potrebným na vykonávanie jednoduchých, ale aj zložitejších opráv. Servisné vozidlá su navyše vybavené platobným terminálom, takže môžete zaplatiť aj všetkými bežne dostupnými platobnými kartami.

Nie ste z Bratislavy? Vôbec nevadí, stačí vyplniť protokol a na ďalší deň pre váš pokazený telefón príde zadarmo kuriér, ktorý vám ho do troch pracovných dní donesie opravený.

“Pre značku Apple máme skladom 95 % dielov, takže vašu opravu vieme vykonať ihneď po objednaní.”

Ak máte problém s vašim iPhonom alebo iným smartfónom, neváhajte nás kontaktovať! Všetky potrebné informácie nájdete na našich oficiálnych stránkach.

Mobilný servis
komentáre
  1. no ja byvam na dedine, najblizsi servis mam 23km vzdialney v Ruzomberku, aj to si nie som isty, ci by tam mali displej pre moj iPad Air a ak aj ano, otazka je, kolko by to stalo.. to si radsej 3 dni pockam, nikam nemusim chodit, nepredrazi sa mi to.. dufam, ze ich nikdy nebudem potrebovat, ale napad zaujimavy..

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
Phil Schiller
pokračovanie článku

Phil Schiller nastupuje do dozornej rady OpenAI

Apple a OpenAI už skôr oznámili, že spoločnosti si nebudú navzájom nič platiť za to, že iOS 18 a macOS Sequioa ponúknu čiastočnú integráciu ChatGPT do svojho inteligenčného rozhrania. No zadarmo to predsa len nebude.