Magic Mouse 2, Magic Keyboard a Magic Trackpad 2 na videu

Nová generácia príslušenstva k Macom sa už dostala do rúk prvým zákazníkom a na internete sa tak začínajú objavovať recenzie a porovnania s predošlými modelmi. YouTuber DetroitBORG prináša dve podrobné videá, na ktorých rozbaľuje a porovnáva novú Magic Mouse 2Magic Keyboard s ich staršími verziami.

Magic Mouse ostala prakticky nezmenená, najväčšou zmenou je nabíjací Lightning port na spodku myši, z ktorého však pri nabíjaní trčí kábel a vyzerá tak trochu nemotorne. Myš sa počas nabíjania nedá používať, vďaka rýchlemu nabíjaniu to však nie je problém – za 2 minúty dostaneme dostatok šťavy až na 9 hodín prevádzky. Myš je taktiež omnoho ľahšia ako jej predchodca.

Rovnaké video natočil DetroitBORG aj o novej klávesnici, ktorá je teraz značne ľahšia a tenšia. Klávesnica sa okrem Bluetooth páruje aj jednoduchým zapojením cez Lightning kábel a vďaka väčším klávesám s redizajnovaným mechanizmom sa na nej píše rýchlejšie a presnejšie ako predtým. Video taktiež porovnáva rozloženie a tvar kláves s predošlým modelom.

Kanál Geekanoids okrem klávesnice spravil krátky pohľad aj na nový Magic Trackpad. Ten okrem nového dizajnu prináša omnoho väčšiu sklenenú plochu a okrem podpory pre Force Touch gestá tiež umožňuje klikať na celom jeho povrchu. Batérie v nových zariadeniach by mali podľa Applu vydržať nabité aspoň mesiac.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.