Magic Mouse 2, Magic Keyboard a Magic Trackpad 2 na videu

Nová generácia príslušenstva k Macom sa už dostala do rúk prvým zákazníkom a na internete sa tak začínajú objavovať recenzie a porovnania s predošlými modelmi. YouTuber DetroitBORG prináša dve podrobné videá, na ktorých rozbaľuje a porovnáva novú Magic Mouse 2 a Magic Keyboard s ich staršími verziami.

Magic Mouse ostala prakticky nezmenená, najväčšou zmenou je nabíjací Lightning port na spodku myši, z ktorého však pri nabíjaní trčí kábel a vyzerá tak trochu nemotorne. Myš sa počas nabíjania nedá používať, vďaka rýchlemu nabíjaniu to však nie je problém – za 2 minúty dostaneme dostatok šťavy až na 9 hodín prevádzky. Myš je taktiež omnoho ľahšia ako jej predchodca.

Rovnaké video natočil DetroitBORG aj o novej klávesnici, ktorá je teraz značne ľahšia a tenšia. Klávesnica sa okrem Bluetooth páruje aj jednoduchým zapojením cez Lightning kábel a vďaka väčším klávesám s redizajnovaným mechanizmom sa na nej píše rýchlejšie a presnejšie ako predtým. Video taktiež porovnáva rozloženie a tvar kláves s predošlým modelom.

Kanál Geekanoids okrem klávesnice spravil krátky pohľad aj na nový Magic Trackpad. Ten okrem nového dizajnu prináša omnoho väčšiu sklenenú plochu a okrem podpory pre Force Touch gestá tiež umožňuje klikať na celom jeho povrchu. Batérie v nových zariadeniach by mali podľa Applu vydržať nabité aspoň mesiac.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.