iSP5 SmartPlug je jedným z prvých dostupných HomeKit zariadení

Apple platforma HomeKit umožňuje prepojiť inteligentné domácnosti a zariadenia v nich s iOS zariadeniami s jednoduchosťou a funkčnosťou typickou pre Apple. Jedným z prvých zariadení s podporou HomeKit je inteligentná elektrická zásuvka iSP5 SmartPlug. K dispozícii bola už od júna, avšak až teraz je pripravená na väčšie rozšírenie dostupnosti. Používateľom umožňuje z iOS diaľkovo ovládať akékoľvek zariadenia, ktoré sú k tejto zásuvke pripojené. K dispozícii je oficiálna aplikácia, no zariadenia pripojené k zásuvke môžete ovládať aj cez komunikáciu so Siri. Jednotlivé zásuvky je možné prepojiť, aby tvorili jeden celok, napríklad obývačku, ktorý je následne možné ovládať naraz. Nechýba ani možnosť nastaviť jednotlivé úlohy na konkrétny čas. Nie je pritom nutné mať špeciálny centrálny hub, zariadenie sa pripája priamo na Wi-Fi router v domácnosti.

iSP5 SmartPlug je k dispozícii na oficiálnych stránkach za cenu 39,99 USD. V obchodoch bude k dispozícii zatiaľ v USA a v Kanade.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Takto budú vyzerať novinky v iOS 17

Apple už o pár týždňov predstaví operačný systém iOS 17 pre iPhone a preto niet divu, že v poslednej dobe čítame veľa o tom, aké zmeny by mala táto verzia OS priniesť.