iOS: Usporiadajte automaticky svoje fotky pomocou Forevery Photo

Usporiadať všetky fotky do albumov vie byť niekedy naozaj veľmi časovo náročné. Aplikácia Forevery Photo vám uľahčí prácu a fotografie usporiada za vás.

Akonáhle si nainštalujete aplikáciu a umožníte jej prístup k fotografiám, snímky aplikácia automaticky zorganizuje. Môžete si vybrať zobrazenie najnovších fotografií, snímky konkrétnych ľudí alebo z konkrétnych miest.

Ďalšou možnosťou je vybrať si zobrazenie „My Stories”, teda príbehov, ktoré aplikácia vytvorí z fotografií podobných tém. Napríklad vie vytvoriť album s fotografiami z Vianoc. Všetky fotky sa do albumu zaradia automaticky. Následne môžete zmeniť názov albumu a zdieľať ho napríklad s rodinnými príslušníkmi.

photo1 photo2 photo3

S aplikáciou môžete tiež vytvárať nové fotografie. K nim aplikácia automaticky navrhne značky, ktoré ich pomôžu zaradiť do albumov. Môžete na nich taktiež označiť osoby alebo miesta.

Forevery Photo je kompatibilná s iPhonom, iPadom a iPodom touch. Stiahnuť si ju môžete zadarmo cez App Store.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel update iOS 14.7

Apple vydal aktualizáciu systému pre svoje mobilné zariadenia. Ide o v poradí siedmy väčší update súčasného iOS 14, ktorý značka uviedla v septembri minulého roku.
pokračovanie článku

Apple učí, ako fotiť lepšie fotografie s nočným režimom

Fotoaparát v iPhonoch 12 a 12 je skutočne výnimočný a pokiaľ sa niekto chce naučiť, ako využiť jeho plný potenciál, Apple mu s radosťou pomôže a ukáže aj nejaké tie triky. Vďaka nočnému režimu a možnostiam úprav, dokáže užívateľ vytvoriť dych berúce zábery, na nerozoznanie od profesionálneho vybavenia.