iOS: Udržte sa v kondícii s fitnes aplikáciami

Udržiavať si zdravý životný štýl je dôležité po celý rok. S príchodom jesenných a zimných mesiacov je to ale ťažšie, preto sme pre vás zostavili krátky zoznam aplikácií, ktoré vám pomôžu s udržaním fyzickej kondície.

egoFITNESS

fat1 fat2 fat3

Táto aplikácie je pre vás ideálna, ak chodíte do posilňovne a došli vám nápady, čo robiť s činkami či so strojmi. Ponúka video návody zamerané na rôzne časti tela. Nastavte si vašu váhu, vek, pohlavie a úroveň záťaže a aplikácia vám ponúkne vhodné cviky.

Stiahnite si aplikáciu za 2,99 EUR z App Store.

iPushUp

puch1 push2 push3

Nie je nič horšie ako vyjsť z cviku. Táto aplikácia vás vtipným spôsobom motivuje k robeniu klikov. Stačí, aby ste si iPhone položili pri klikovaní medzi ruky a nosom sa vždy pri kliku dotkli obrazovky. Aplikácia vám zaráta klik do skóre. 

Stiahnite si aplikáciu zadarmo z App Store.

Calorie Counter by FatSecret

fit1 fit2 fit3

Počítanie kalórií bude s touto aplikáciu oveľa jednoduchšie. To, čo ste zjedli, si jednoducho nahodíte do aplikácie pod svojim profilom a sledujete si počet kalórií, ktorý ste do seba za deň dostali. Cez aplikáciu si zaznamenávate aj počet spálených kalórií cvičením. Všetky hodnoty môžete sledovať v prehľade v kalendári. Aplikácia okrem toho ponúka aj rôzne nápady na nízkokalorické recepty.

Stiahnite si aplikáciu zadarmo z App Store.       

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.