Hlavné stránky Apple ukazujú najlepšie fotky a videá z iPhonu 6

Apple aktualizoval svoje domovské stránky, aby zákazníkom pripomenul čo všetko je možné odfotiť s iPhonom. Stránky Shot on iPhone 6 obsahujú rozsiahlu galériu špičkových fotografií a videí, ktoré boli zhotovené za pomoci tohto smartfónu. Ak vám chýba pri vašom fotení inšpirácia alebo máte pocit, že na zhotovenie kvalitných snímkov potrebujete profesionálny fotoaparát, určite si túto galériu nenechajte ujsť. Na konci stránky nájdete aj odkazy na odporúčané foto a video aplikácie a na stránky popisujúce detaily o fotoaparáte v iPhone 6.

Nafotené na iPhone 6

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.