Do komparzu k filmu Steve Jobs sa prihlásili tisíce fanúšikov

Keď castingová agentúra hľadala komparz pre pripravovaný film Steve Jobs, zrejme nepočítala s odozvou pripomínajúcou spustenie predaja nového iPhonu. Fanúšikovia Apple zrejme radi čakajú v radoch nezávisle na tom, o čo ide. Vybraní komparzisti dostali potvrdenú pozvánku s inštrukciami, podľa ktorých mali prísť medzi deviatou a desiatou hodinou ráno. Dav ľudí sa tu však začal zhromažďovať už o niekoľko hodín skôr a celkovo tu prišlo vyše dvetisíc ľudí oblečených v štýle 80-tych rokov. Komparz je totiž potrebný pre scénu, počas ktorej Steve Jobs v roku 1984 predstaví vo Flint centre originálny Macintosh. Film sa bude natáčať ešte približne šesť až sedem týždňov, do kín by sa mal dostať budúci rok.

Zdroj: Shara Tibken/Cnet

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.