Ďalšia exkluzivita na Apple Music – videoklip Trouble od Keitha Richardsa

Neustály prúd exkluzivít dostupných len na novej hudobnej službe od Apple, Apple Music, aj naďalej pokračuje. Najnovšie sa do zoznamu exkluzivít pridáva nový videoklip Trouble od svetoznámeho gitaristu Keitha Richardsa. Ak si nie ste istí, kam toto meno zaradiť, ide o člena kapely Rolling Stones. Pieseň Trouble je súčasťou nadchádzajúceho albumu Crosseyed Heart, ktorý má vyjsť 18. septembra. Ide o prvý sólový album Keitha RIchardsa po vyše dvadsiatich rokoch. Klip je dostupný na sociálno-hudobnej platforme Apple Music Connect, ktorá je zadarmo dostupná aj pre tých, ktorí nie sú predplatiteľmi Apple Music. Keith sa okrem toho zúčastnil aj interview pre globálne rádio Beats 1, ktoré je tiež súčasťou Apple Music.

 

Nový klip si môžete pozrieť priamo cez Apple Music Connect.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.