Chýba vám klasický iPod? Tento koncept poskytuje riešenie

Éra iPodov je definitívne za nami, a tak už v ponuke nenájdete žiaden klasický model s ikonickým otočným ovládačom click wheel z originálnych iPodov. Ak by ste si chceli z nostalgie vyskúšať, aké tieto iPody boli, musíte sa poobzerať po bazároch a inzertných portáloch. Možné alternatívne riešenie ukázal dizajnér Claudio Gomboli. Výsledok jeho práce máte možnosť vidieť nižšie. Problémom by však ani nebolo samotné puzdro, ale používateľské rozhranie, ktoré by sa mu prispôsobilo. iOS zariadenia bez jailbreaku vývojárom žiadne podobné zásahy neumožňujú, a tak by jeho využitie bolo obmedzené napríklad len pre určitú aplikáciu. Tak či onak, svojich fanúšikov by si takéto puzdro určite našlo. Škoda len, že ide len o koncept, ktorý zatiaľ nesprevádzajú žiadne plány na jeho realizáciu, minimálne nie oficiálne.

komentáre
  1. toto puzdro nic neriesi. Vyhoda klasikov bola ich velka diskova kapacita za pomerne lacny peniaz. Pokial to puzdro nebude mat niekde schovanych par sto GB, tak je to zbytocnost

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.