Apple Watch sa objavujú na titulných stránkach ďalších časopisov

Podujatie venované Apple Watch bude už budúci pondelok, ich predaj by mal začať budúci mesiac. Záujem a pozornosť venovaná Apple Watch tak neustále rastie a hodinky sa preto objavujú aj na titulných stránkach mnohých časopisov. Nájdete ich aj na titulke britského módneho časopisu Style, kde ich má na ruke modelka Guinevere Van Seenus. Vo vnútri časopisu potom nájdete ďalšie detaily, vrátane odhadu ceny modelu Apple Watch Sport s hliníkovým telom 38 mm Space Grey a čiernym náramkom – 349 USD. Niektoré zdroje pritom uvádzali, že tento model by mal byť drahší. 349 USD by mala byť základná cena pre Apple Watch, veľkým otáznikom sú však ceny luxusnejších prevedení.

Zdroj: The Sunday Times

Apple Watch sa objavili aj na titulke módneho časopisu East Touch v Hongkongu. Časopis je zameraný na „módu ulice“ a nájdete v ňom Apple Watch v rôznych outfitoch.

East Touch Apple Watch

Zdroj: East Touch

East Touch Apple Watch

Zdroj: MacRumors

komentár
 1. V marcovom čísle americkej verzie módneho časopisu Vogue umiestnili Apple 12-stranovú prílohu venovanú Apple Watch. Kampaň zahŕňa všetky tri verzie hodiniek.
  Apple týmto kladie dôraz na špecifikáciu Apple Watch ako módneho doplnku.
  Vieme, že luxus je drahý. Cena za jednostranovú reklamu v časopise Vogue je cca 190.000 USD, podľa predajnosti.
  Avšak ani Apple, ani Vogue nekomentovali výšku sumy za reklamu.
  Súčasne Vogue publikovali dlhý článok o Jony Ivem, hlavnom dizajnérovi Apple pod názvom “Zriedkavý pohľad na dizajnového génia Jony Iva: Muža stojaceho za Apple Watch”.
  New Yorker prišiel s vlastným Ivovym profilom.
  Avšak samotná reklama ešte nezaručuje úspech. Google Galss mali v roku 2013 odobnú reklamu v časopise Vogue. Vtedy sa ich 12-stranová príloha volala “Posledná hranica”.

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.