Apple Watch sa budú predávať aj v sieti predajní Best Buy

Predaj Apple Watch začal exkluzívne len cez Apple Online Store. Spočiatku ste si ich nemohli kúpiť ani v oficiálnych kamenných predajniach Apple. Postupom času sa však ich dostupnosť zlepšuje, a tak si ich môžete kúpiť aj v obchode bez predchádzajúcej objednávky. Teraz sa ich dostupnosť rozšíri už dokonca aj do siete predajní BestBuy, kde sa začnú predávať od piatku, 7. augusta. Od začiatku predaja budú k dispozícii v 100 obchodoch BestBuy, v ďalších mesiacoch by už mali byť k dispozícii vo viac ako 300 obchodoch.

K dispozícii bude 16 modelov Apple Watch Sport a Apple Watch, spolu s príslušenstvom, ktorého počet by mal dosiahnuť až 50 kusov. Apple tým chce zabezpečiť výbornú dostupnosť Apple Watch v predvianočnom období.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aké hry podporujú Apple M1?

M1 Pro a M1 Max svojím výkonom určite ohúria. Ako sa ale správajú nové čipy z dielne Apple pri hrách? Tie sú, takisto ako iné komplexné programy náročné na hardvér, aj keď trocha iným spôsobom. Ako si nové čipy M1 dokážu poradiť s hrami a aké výkony dosahujú pri viacerých AAA herných tituloch?