Apple Watch obsahujú skrytý diagnostický port, ktorý by mohol poskytnúť ďalšie funkcie

Hodinky Apple Watch obsahujú tajný diagnostický port na mieste, kde sa pripájajú vymeniteľné náramky. Port sa v súčasnosti využíva len pri diagnostike, no podľa stránok TechCrunch by mohol byť v budúcnosti využitý na párovanie s chytrými náramkami. Funkčnosť hodiniek Apple Watch by tak bola aj dodatočne rozšíriteľná. Senzory, ktoré nenájdete v „základnej výbave“ Apple Watch, by mohli byť umiestnené na chytrých náramkoch. Ako už vieme o skúseností s príslušenstvom pre iOS zariadenia, vývojári a výrobcovia príslušenstva sú skutočne kreatívni, a tak by mohli na Apple Watch touto cestou priniesť aj funkcie, o ktorých sa dizajnérom v Cupertine ani nesnívalo. Apple oficiálne o možnostiach ďalšieho príslušenstva pre Apple Watch nehovoril, no je možné, že si to necháva v rukáve pre ďalšie generácie. Chytré náramky s dodatočnými senzormi alebo zdrojom energie ponúkajú aj hodinky Pebble Time.

komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.