Apple Watch obsahujú skrytý diagnostický port, ktorý by mohol poskytnúť ďalšie funkcie

Hodinky Apple Watch obsahujú tajný diagnostický port na mieste, kde sa pripájajú vymeniteľné náramky. Port sa v súčasnosti využíva len pri diagnostike, no podľa stránok TechCrunch by mohol byť v budúcnosti využitý na párovanie s chytrými náramkami. Funkčnosť hodiniek Apple Watch by tak bola aj dodatočne rozšíriteľná. Senzory, ktoré nenájdete v „základnej výbave“ Apple Watch, by mohli byť umiestnené na chytrých náramkoch. Ako už vieme o skúseností s príslušenstvom pre iOS zariadenia, vývojári a výrobcovia príslušenstva sú skutočne kreatívni, a tak by mohli na Apple Watch touto cestou priniesť aj funkcie, o ktorých sa dizajnérom v Cupertine ani nesnívalo. Apple oficiálne o možnostiach ďalšieho príslušenstva pre Apple Watch nehovoril, no je možné, že si to necháva v rukáve pre ďalšie generácie. Chytré náramky s dodatočnými senzormi alebo zdrojom energie ponúkajú aj hodinky Pebble Time.

komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.