Apple TV: Aplikácia Infuse už aj pre tvOS

Populárna iOS video-knižnica a aplikácia na prehrávanie videa, Infuse, zavíta aj do Apple TV. Pre majiteľov Apple TV prinesie hlavne možnosť ukladania rôznych typov videí do jednej knižnice.

Aplikácia umožňuje streamovať videoobsah z počítača, vzdialených externých diskov ako aj z aplikácií Plex, Kodi alebo Servio. Toto rozšírenie aplikácie pre tvOS je užitočné hlavne pre užívateľov, ktorí chcú mať všetky svoje súbory v jednej knižnici a pozerať si ich naprieč rôznymi zariadeniami.

Vzhľadom na to, že aplikácia Infuse pre tvOS má svoj náprotivok v iOS, stiahnutie aplikácie je pre užívateľov Infuse 3 pre iOS zadarmo. Verzia pre tvOS je označená ako Infuse 4.0 a iOS verzia bude aktualizovaná koncom tohto roka.

infuse

Infuse 4.0 pre tvOS (a prichádzajúca aktualizácia verzie pre iOS) je doplnená o možnosť automatického stiahnutia hodnotení k filmom, o podporu synchronizácie medzi zariadeniami a o možnosť sťahovania titulkov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aké hry podporujú Apple M1?

M1 Pro a M1 Max svojím výkonom určite ohúria. Ako sa ale správajú nové čipy z dielne Apple pri hrách? Tie sú, takisto ako iné komplexné programy náročné na hardvér, aj keď trocha iným spôsobom. Ako si nové čipy M1 dokážu poradiť s hrami a aké výkony dosahujú pri viacerých AAA herných tituloch?