Apple spustil nový program predĺženej záruky pre MacBooky Pro

Apple spúšťa nový program rozšíreného krytia opráv počítača MacBook Pro pri problémoch s videom. Program sa týka 15″ a 17″ modelov MacBook Pro vyrobených v roku 2011, 15″ MacBookov Pro s Retina displejom od polovice roka 2012 do začiatku roka 2013. Základnými príznakmi sú skreslený alebo pomiešaný obraz na obrazovke počítača, žiadny obraz na displeji MacBooku alebo na externom displeji a neočakávaný reštart počítača. Ak sa problém týka aj vášho MacBooku a spadá do programu, Apple ho opraví aj v prípade vypršania záruky. Podrobnosti nájdete na oficiálnych stránkach programu, overiť, či doňho spadá aj váš MacBook, môžete zadaním jeho sériového čísla na týchto stránkach.

komentáre
  1. crw: Hej vsimol som si to “tu” ale uz neskoro a nechcel som duplovat. Ono v 16 farbach fallback mode pri pokazenej DGPU na MB Pro late 2011 sa kapanek horsie cita :)

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
Apple GPT
pokračovanie článku

Apple chystá drastický upgrade Siri, za všetko môže nečakaný úspech ChatGPT

Najväčšiu vlnu ošiaľu už má GPT za sebou, neznamená to však, že sa na technológiu zabudlo. Hoci drvivá väčšina ľudí si technológiu len vyskúšala, pokročilí boti typu ChatGPT sú dnes využívaní profesionálmi, napríklad programátormi na vyhľadávanie chýb v kóde alebo analytikmi na pomoc pri vyhľadávaní informácií v mori internetu.