Apple otvorí v apríli tri nové obchody špecializované na Apple Watch

Apple to myslí s hodinkami skutočne vážne. Svedčí o tom aj otvorenie hneď troch nových obchodov zameraných špeciálne na Apple Watch. V skutočnosti ide o „obchody v obchodoch“, nachádzať sa budú v prestížnych lokalitách Selfridges v Londýne, Galerie Lafayette v Paríži a Isetan v Tokiu. Tieto obchody sa budú špecializovať len na vystavovanie Apple Watch a ich predaj. O technickú podporu sa potom postarajú štandardne Apple Stores. Apple Watch tak budú vystavené v rovnakých luxusných priestoroch ako ostatné prestížne značky švajčiarskych hodiniek. Zákazníci si budú môcť Apple Watch pozrieť už 10. apríla v obchodoch. V rovnaký deň začínajú aj predobjednávky, samotný predaj začína o dva týždne neskôr. Najluxusnejšie Apple Watch Edition za 11 až 18 tisíc eur budú dostupné len v obmedzených množstvách a vo vybraných obchodoch, nepochybne aj v troch lokalitách uvedených vyššie.

Z nákupu Apple Watch by ste mali mať rovnaký zážitok ako pri iných luxusných značkách hodiniek

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.