Apple otvorí v apríli tri nové obchody špecializované na Apple Watch

Apple to myslí s hodinkami skutočne vážne. Svedčí o tom aj otvorenie hneď troch nových obchodov zameraných špeciálne na Apple Watch. V skutočnosti ide o „obchody v obchodoch“, nachádzať sa budú v prestížnych lokalitách Selfridges v Londýne, Galerie Lafayette v Paríži a Isetan v Tokiu. Tieto obchody sa budú špecializovať len na vystavovanie Apple Watch a ich predaj. O technickú podporu sa potom postarajú štandardne Apple Stores. Apple Watch tak budú vystavené v rovnakých luxusných priestoroch ako ostatné prestížne značky švajčiarskych hodiniek. Zákazníci si budú môcť Apple Watch pozrieť už 10. apríla v obchodoch. V rovnaký deň začínajú aj predobjednávky, samotný predaj začína o dva týždne neskôr. Najluxusnejšie Apple Watch Edition za 11 až 18 tisíc eur budú dostupné len v obmedzených množstvách a vo vybraných obchodoch, nepochybne aj v troch lokalitách uvedených vyššie.

Z nákupu Apple Watch by ste mali mať rovnaký zážitok ako pri iných luxusných značkách hodiniek

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.